سرباز عدالت

جوانان ایرانی از افسردگی به دورند

چهارشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۸ ق.ظ

رهبر معظم انقلاب همواره با بینشی که دارند خطراتی که کشور و جامعه را تهدید می کند معرفی می نمایند، راه کار و خط مشی می دهند و جامعه را هوشیار می کنند.

ورود ایشان به بحث افسردگی و لزوم نشاط در جامعه و جوانان و تذکر های مکرر ایشان که جوان ایرانی افسرده نیست بلکه بسیار با نشاط و پر انرژی است نشان از برنامه ریزی دشمنان برای القای افسردگی جوانان کشور دارد. حال وظیفه مسولان و مردم این است که نشاط جامعه را حفظ کرده و سعی در افزایش این روحیه و نشاط داشته باشند.

1

با ایجاد لذت های حلال ، امید و با برطرف نمودن مشکلات جوانان و جامعه با عنوان نمودن موارد خوب و امیدوار کننده این نشاط و امید را حفظ و افزایش داد؛ این موضوع نباید باعث شود که بگوییم انتقاد نباید کرد یا مشکلات را نباید گفت خیر باید انتقاد سازنده کرد مشکلات را خیرخواهانه گفت ولی باید مراقب بود این فضای نشاط و امید کمرنگ نشود بلکه روز به روز بیشتر هم شود زیرا این نشاط و امیدواری باعث حرکت رو به جلو و رشد و شکوفایی کشور خواهد شد.

دشمن با القای افسردگی و عدم نشاط در جوانان و جامعه ایران سعی دارد امیدواری را در جامعه و جوان ایرانی از بین ببرد، با این کار سعی دارد کشور به بن بست بکشاند. وقتی نیروی جوان کشور که سرمایه و نیروی حرکت یک کشور است افسرده شود توان کار و فعالیت نخواهد داشت و باعث رکود و انفعال کشور خواهد شد. یعنی کشور توان حرکت نخواهد داشت و این کشور دیگر توان دفاع از خود، توان پیشرفت، توان بالندگی نخواهد داشت پس این کشور محکوم به شکست و نابودی خواهد بود و این چیزی است که دشمن می خواهد که با توجه به موارد مذکور رهبر معظم انقلاب بسیار هوشمندانه این خطر را تشخیص داده و مسولان و جامعه را نسبت به این خطر هوشیار نموده اند.

در خصوص کنسرت های موسیقی که مثلا!برای جلوگیری از افسردگی جوانان برگزار میشه باید گفت:اگر کنسرت قرار بود داروی درمان افسردگی جوانان باشد که ما در کشورهایی که دائم کنسرت دارند نباید افسردگی می داشتیم،اتفاقا کشورهایی که این برنامه های کنسرت را دارند جوانان آنها خیلی افسرده تر از جوانان ما هستند،که آمار خودکشی آنها و قرص های آرام بخشی که مصرف می کنند گویا همین واقعیت است .

جوانان ایرانی که همیشه در هر عرصه ای سربلند و موفق بوده اند و با تلاش و همت خود نام ایران را سربلند دارند، چگونه می توانند افسرده باشند! این واژه ای که دشمنان ایران اسلامی بر جوانان ما وارد کرده اند بهانه ای بیش برای توجیه کردن شکست های خودشان نیست چرا که جوان ایرانی همیشه پیروز عرصه های مختلف است از جنگ گرفته تا علم و تحصیل؛ او توانسته همیشه بدرخشد و این درخشندگی اوست که امروز لرزه بر اندام دشمنان ایران اسلامی انداخته است.

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۴/۰۴/۳۱
h. piran

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی